kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Do naszych kalendarzy książkowych proponujmy szereg ciekawych elementów dodatkowych, które na pewno zwiększą funkcjonalność naszych kalendarzy książkowych oraz podniosą ich walory estetyczne. Dodatki w postaci wklejek i wyklejek reklamowych dają nam możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowo-sprzedażowych, a elementy takiej jak gumka do zamykania, garbiki, okucia narożników czy srebrzone brzegi sprawią, że kalendarz zyska dodatkowe walory estetyczne, już nie będzie zwykłym terminarzem, a produktem marki Premium.

Tłoczenie logo

Tłoczenie logo firmy wykonywane jest na okładce kalendarza książkowego. Tłoczenia wykonujemy na sucho (na gorąco), na złoto, srebrno lub w wybranym dostępnym kolorze. Oferujemy możliwość wykonania matryc do tłoczenia zarówno aluminiowych jak i mosiężnych.

Wklejka reklamowa

Jedno lub dwustronnie zadrukowana kartka wklejona w dowolnym miejscu terminarza, najczęściej na jego początku. Oferujemy wykonanie projektu wklejki reklamowej lub druk z materiałów powierzonych przez klienta.

Wyklejka reklamowa

Wyklejka to doskonały dodatek reklamowy do kalendarza książkowego. Dzięki niej możemy personalizować swój produkt, przemycić treści reklamowe. Standardowo wyklejka w terminarzu jest niezadrukowana. Jej lewa część jest przyklejona do okładki, a prawa część stanowi pierwszą kartkę kalendarza. Istnieje możliwość wykonania dwóch wyklejek, tylnej i przedniej.

Registry

Istnieje możliwość wycięcia w kalendarzu jedno- dwu- lub czterorzędowe registrów czyli wycięcia z boku w bloku kalendarza książkowego ułatwiające szybki dostęp do żądanego miesiąca.

Papier chamois

Papier chamois czyli papier kremowy. Nadaje kalendarzom ekskluzywności. Kremowy papier bezchlorkowy w kolorze kremowym lub kości słoniowej jest eleganckim dodatkiem, który wpływa bardzo pozytywnie na wykończenie kalendarza.

Personalizacja laserowa

Oferujemy personalizację laserem okładki kalendarza książkowego. Okładka grawerowana laserem zyskuje indywidualność. Grawerować możemy zarówno logo firmy, ale przede wszystkim proponujemy grawer imienia i nazwiska na okładce kalendarza.

Tłoczenie nazwisk

Istnieje możliwość zindywidualizowania kalendarza książkowego poprzez wytłoczenie na nim imienia i nazwiska. Tłoczenie nazwisk na kalendarzu wykonujemy metodą termodruku na gorąco lub za pomocą folii metalizowanej. Używamy specjalnej czcionki przy tłoczeniu nazwisk na okładce kalendarza.

Taśemka z nadrukiem

Możliwe jest zamówienie kalendarza z indywidualną tasiemką. Tasiemka z nadrukiem firmowym może być wykonana techniką sublimacji lub może to być to elegancka tkana bądź żakardowa tasiemka.

Zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Nasze kalendarze książkowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki. Taki sposób wykończenia kalendarza nadaje mu pewnej elegancji i szlachetności oraz jest bardzo praktyczny przy użytkowaniu kalendarza.

Chromowane cyfry roku

Kalendarz na zamówienie z metalowymi cyframi roku to nowość w naszej ofercie. Chromowane cyfry umieszczone na okładce kalendarza podnoszą walory estetyczne oprawy kalendarza. Powierzchnia liter jest błyszcząca (chromowana). Standardowo cyfry umieszczamy w prawym górnym rogu i podkreślamy tłoczoną poziomą linią, jednak miejsce umieszczenia cyfr na kalendarzu jest dowolne.

Blaszka z grawerowanym logo

Kalendarz książkowy z grawerowanym logo, które teraz może być umieszczone na specjalnej aluminiowej blaszce o wymiarze 50x15 mm. Tłoczona blaszka do umieszczenia na kalendarzu ma zaokrąglone rogi i jest pokryta cienką warstwą srebrnej farby, które po wygrawerowaniu odsłania błyszcząca powierzchnie blaszki.

Gumka do zamykania kalendarza

Gumka do kalendarza to bardzo praktyczny sposób zamykania okładki kalendarza książkowego  za pomocą dołączonej gumki. Gumki występują w bogatej kolorystyce. Gumka do zamykania kalendarza-organizera może być gładka lub pleciona. Istnieje również możliwość kolorowego nadruku na gumce.

Gumka do kalendarza z przesuwanym emblematem

Rozwiązanie dla wymagających klientów, który potrzebują oryginalny kalendarz książkowy. Proponujemy nietuzinkowe rozwiązanie - gumkę do zamykania z emblematem z logo wytłoczonym w metalu bądź grawerowanym laserowo. Emblemat umieszczony jest na szerokiej gumowej tasiemce, stanowiącej jednocześnie zamknięcie kalendarza książkowego.  Gumki występują w bogatej kolorystyce.

Garbiki

Specjalne uwypuklenia na grzbiecie kalendarza książkowego. Garbiki niezwykle podnoszą wartość estetyczną okładki skóropodobnej kalendarza. Dzięki garbikom organizer nabiera prestiżu , staje się bardzo eleganckim produktem premium.

Okucia narożników kalendarza

Okucia do kalendarza książkowego mogą być w kolorze srebra lun złota. Zastosowanie metalowych okuć w terminarzu książkowym nadaje mu szlachetności i elegancji. W połączeniu z garbikami i skórzaną okładką organizer zyskuje niesamowicie ekskluzywny wygląd.

Srebrzenie brzegow kalendarza

Srebrzenie lub złocenie brzegów organizera polega na pokryciu brzegów kalendarza książkowego specjalna farbą. Wybarwione brzegi nadają kalendarzowi  niezwykłej elegancji.

Pudełko kartonowe do kalendarza

Standardowe pudełko do kalendarza książkowego, wykonane z kartonu w kolorze białym. Na opakowaniu można stosować nadruk firmowy.

Pudełko ozdobne do kalendarza

Chcesz podarować kalendarz w formie prezentu, koniecznie musisz kalendarza zapakować w nasze luksusowe pudełko do kalendarza. Pudełko wykonane jest z bardzo szlachetniej tektury falistej. Istnieje możliwość wytłoczenia logo firmy na pudełku.

Foliowa kieszonka na wizytówkę

Proponujemy wklejenie kieszonki z foli na wizytówkę. Kieszonka w kalendarzu firmowym pozwoli nam umieścić w niej swoją wizytówkę. Kieszonka wykonana jest w przeźroczystej folii.

Foliowa kieszonka trójkątna

Trójkątną kieszonkę można wkleić z tyłu lub z przodu wewnętrznej okładki. Kieszonka w kalendarzu pozwoli umieścić w niej ważne informacje, aby nam nie wypadły z kalendarza. Kieszonki z przeźroczystej folii posiadamy w różnych wielkościach.

UDOSTĘPNIJ
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod